MUZIEJUS ATVERIA DURIS LANKYTOJAMS

MUZIEJUS ATVERIA DURIS LANKYTOJAMS

Mieli Mažeikių rajono gyventojai ir svečiai,

Džiaugiamės galintys Jums pranešti, kad nuo kovo 16 dienos Mažeikių muziejus vėl priima lankytojus. Kol dar galioja su COVID-19 pandemija susiję kai kurie apribojimai, planuojamą vizitą būtina suderinti iš anksto, registruojantis telefonu nr. 8-443-20130. Struktūrinio padalinio Rašytojos Šatrijos-Raganos memorialinio muziejaus (Židikai) tel. nr.  +370 692 60341

Viekšnių muziejai lankytojams duris atvers nuo kovo 23 dienos. Kontaktiniai numeriai: 8-443-37420 (Viekšnių vaistinės muziejus ir Prof. M.V.V. Biržiškų ekspozicija); 8-655-95979 (Lietuvos aviacijos pradininko A. Griškevičiaus muziejus).

Vyresni nei 6 metų asmenys vizito metu turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Tarp asmenų turi būti laikomasi ne mažesnio nei 2 metrų atstumo, išskyrus vienos šeimos narius ar vieno namų ūkio narius.

Mes Jūsų labai pasiilgome ir laukiame!

Mažeikių muziejaus kolektyvas

Skip to content