Galerija

Sukurta prezentacija edukacinio užsiėmimo „Puošmenos iš odos“ Mažeikių muziejuje, dalyvavo Pikelių pagrindinės mokyklos mokiniai.


Sukurta prezentacija edukacinio užsiėmimo „Kalendorinės šventės… “, dalyvavo Mažeikių l/d „Buratinas“ auklėtiniai.

Apie kalendorines šventes Adventą, Kūčias, jų tradicijas, papročius bei apeigas ,,Buratiniečiams“ pasakojaMažeikių muziejaus vyr. fondų saugotoja Raimonda Ramanauskienė.

Опубликовано Buratinas Mažeikių Darželis Понедельник, 10 февраля 2020 г.


Sukurta prezentacija edukacinio užsiėmimo „Kada nebuvo elektros… “, dalyvavo Mažeikių l/d „Buratinas“ auklėtiniai.

Kai už lango ilgi ir tamsūs žiemos vakarai, o troboje nebuvo šviesos, tada žmonės pasišviesdavo žibalinėmislempomis arba savos gamybos žvakėmis, taip pasakojo muziejininkė Jūratė Miliauskytė, mokydamapriešmokyklinukus žvakių liejimo paslapčių.

Опубликовано Buratinas Mažeikių Darželis Понедельник, 10 февраля 2020 г.

 


2017 m. gruodžio 12 d. Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos pradinukai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Pieno lašas“.  Užsiėmimo metu  mokiniai galėjo patys pabandyti pagaminti sviestą senoviniu būdu.

(Nuotr. V.Ramanausko)


Lapkričio 23 d. vyr.fondų saugotoja Raimonda Ramanauskienė ir kultūrinės veiklos vadybininkė Lilija Petraitienė  Plinkšių globos namuose pravedė edukacinę programą “pažintis su tošininkystės amatu”. Papasakojo apie beržo tošies naudą ir ką galima iš jos pasigaminti. Gyventojai bei Plinkšių bendruomenės nariai, patys ar padėdami vieni kitiems, turėjo galimybę pasigaminti  masažuoklius. Bendruomenės vaikai parašė ant tošies laiškus Kalėdų seneliui.

(Nuotr. L.Petraitienės)


2017 m. lapkričio 16 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos 2a klasės mokiniams vyr. muziejininkas V. Ramanauskas papasakojo apie tremtį Mažeikių rajone.

(Nuotr. L. Petraitienės)


Balandžio 21 d. l/d „Bitutės“ priešmokyklinės grupės auklėtiniai  dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Šv.Florijonas – ugniagesių globėjas“, kuriame susipažino su ugniagesių profesija iš arčiau.


Grupės „Gudručiai“ iš l/d „Eglutė“ pirmoji pažintis su Mažeikių muziejuje saugomais turtais. 2015-01-16.

(Nuotr. M.Jasinskienės, R.Skrinskienės)

 

Skip to content