MUZIEJŲ NAKTIS 2015

Gegužės 16 d. ( šeštadienį), 20.00 val. Viekšnių I-osios vaistinės muziejus (Tilto g. 3, Viekšniai)  kviečia į nemokamą Mažeikių muziejaus renginį J. Vaičkaus „Skrajonės“ Viekšniuose. Šiuo renginiu Mažeikių muziejus prisijungia prie visoje Lietuvoje organizuojamos Muziejų nakties 2015 ir kartu kviečia paminėti režisieriaus Juozo Vaičkaus 130-ąsias gimimo bei  pirmojo lietuviško vakaro 110-ąsias metų metines.
Dalyvauja:
Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Juozo Vaičkaus „Skrajojamasis“ teatras (vadovė Airida Lementauskienė). Bus pristatyta kompozicija „Svajonę turiu“ ir ištrauka iš Keturakio komedijos „Amerika pirtyje“;
Viekšnių kultūros centro suaugusiųjų mėgėjų teatras (vadovė Birutė Švažienė), kuris parodys ištrauką iš P. Petliuko pjesės „Neatmezgamasai mazgas“.
Renginio metu vyks paroda, supažindinanti su režisieriaus J. Vaičkaus asmenybe.