Pristatytas animacinis filmukas „Garlėkis“

Pristatytas animacinis filmukas „Garlėkis“

2018 m. spalio 11 d. Viekšniuose, Lietuvos aviacijos pradininko A. Griškevičiaus muziejuje, pristatytas animacinis filmukas „Garlėkis“, kurį režisavo Arminas Jankauskas, o animaciją kūrė – Bernadeta Staskevičienė.

Ketvirtadienio vakarą muziejuje šurmuliavęs didelis būrys lankytojų – nuo jauniausio iki vyriausio, ir nekantriai laukęs filmuko pristatymo, domėjosi aviacijos istorija, ekspozicijomis. Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris pristatė ir papasakojo filmuko atsiradimo idėją, kūrybos procesą, dėkojo rėmėjams: Mažeikių rajono savivaldybei ir Dariui Ereminui už projekto įgyvendinimą. Animaciją kūrusi B. Staskevičienė pasidalino emocijomis ir idėjomis, kurios jai kilo piešiant Viekšnių miestelio istoriją. Filmukas sužavėjo visus susirinkusiuosius, o kantriausieji buvo apdovanoti atvirutėmis, kurios sukurtos pagal vaikų pieštas garlėkio istorijas.

„Garlėkis“ – tai trumpa animacinė istorija, lietuvių ir anglų kalbomis, kaip buvo ar ketinta pakilti į dangų A.Griškevičiaus sukurtu skraidymo aparatu. Daugiau sužinosite ir išvysite atvykę į Lietuvos aviacijos pradininko A. Griškevičiaus muziejų, Akmenės g. 10, Viekšniai. Informacija telefonu – 8 655 95 979 arba elektroniniu paštu a.griskeviciaus.muz@gmail.com

Kviečiame susipažinti su istorija ir pamatyti, tai ko nesitikėjote!

Nuotr. L. Petraitienės

Skip to content