Pristatyta knyga „Mažeikių kultūros kelias“

Pristatyta knyga „Mažeikių kultūros kelias“

        Gruodžio 8-osios pavakarę, Mažeikių muziejuje miesto ir rajono gyventojams buvo pristatyta ilgametės Mažeikių kultūros centro vadovės Kristos Kinčienės išleista knyga „Mažeikių kultūros kelias“. Ji, kaip teigė autorė, nuėjo ilgą kelią – nuo įvairių duomenų ieškojimo ir kaupimo darbo reikmėms, iki vėlesnio jų sisteminimo, dėliojimo į skyrius. Ir galiausiai – sudėjimo į vieną leidinį, kurį parašyti jau seniai skatino ne vienas kultūros sferoje dirbantis mažeikiškis.

       Atėjusieji pasveikinti knygos autorės dėkojo jai už didžiulį ir nuoširdų darbą, kuris liks ateinančioms kartoms. „Viena – turėti prisiminimus galvoje, bet visai kita – sudėti juos į knygą“, – sakė Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris. „Kad tai labai svarbu ir reikalinga, abejonių nebuvo“, – jam antrino knygos leidybos pagrindinės rėmėjos AB „Orlen Lietuva“ atstovė Jovita Kačerauskienė.

     Gražius žodžius, gėles ir atminimo dovanas Kristai Kinčienei skyrė Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Lietuvos Respublikos Seimo narių L. Nagienės ir V. Ąžuolo patarėjos Miranda Grigonienė ir Reda Šiaulienė, rajono kultūros ir švietimo  įstaigų atstovai, draugai, pažįstami. Originalų teatralizuotą pasveikinimą dovanojo Mažeikių kultūros centro darbuotojai, gražų šokį skyrė Mažeikių choreografijos mokyklos liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ šokėjai.

Nuotr. T. Balčiūnienės

Skip to content