Pasibaigė akcija „100-metis su Marija Pečkauskaite“

Pasibaigė akcija „100-metis su Marija Pečkauskaite“

Baigėsi Mažeikių rajono savivaldybės remiamas projektas „ŠIMTMETIS SU MARIJA PEČKAUSKAITE“. Keletas skaičių: akcijos metu dalyvavo 174 žmonės (36 dovanojo daiktus loterijai, 42 dalyvavo kūrybinių darbų parodoje, 5 paliko liudijimus Atminties knygoje, 31 atvyko į akcijos atidarymą, 2015-06-03, 60 žaidė loterijoje). Labdaros loterijai surinktas 151 daiktas, išlošta 80 bilietų. Loterijos metu surinkti pinigai ir dalis likusių neišloštų daiktų padovanota Mažeikių rajone esantiems 4-iems šimtamečiams senjorams: Eufemijai Šiuipienei iš Žibikų k., Alfonsui Virkučiui iš Krakių k., Liudvikai Poškienei iš Viekšnių ir Stefanijai Vinčienei iš Dagių k.

Šatrijos Raganos memorialinio muziejaus lankytojai ir dabar dar gali sudalyvauti loterijoje (gautus pinigus skirsime rašytojos atminimui pagerbti – žvakidei kapinių koplyčioje įsigyti). Turintys ką parašyti, vis dar gali papildyti Atminties knygą.

Akcija baigėsi, tačiau tikimės, kad ir ateityje kraštietės rašytojos įamžinimas tęsis, tobulės ir išsiskleis pačiomis netikėčiausiomis formomis.

Nuotr. Jūratės Miliauskytės

Skip to content