Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pasveikino muziejininkus su profesine švente

Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pasveikino muziejininkus su profesine švente

Šiandien, gegužės 18-ąją, minint Tarptautinę muziejų dieną, Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė išreiškė padėką ir pasveikino Mažeikių muziejaus bei Renavo dvaro sodybos darbuotojus.
Merė pabrėžė išskirtinį muziejininkų vaidmenį saugant krašto istoriją, puoselėjant kultūros paveldą ir edukuojant visuomenę. Pasak rajono vadovės, jų kasdienis atsidavimas, profesionalumas ir kūrybiškumas leidžia vietos bendruomenei bei miesto svečiams iš naujo atrasti Mažeikių krašto identitetą ir kultūros turtus.
Šventinį dieną muziejų darbuotojams palinkėta neišsenkančio įkvėpimo, smalsių lankytojų gausos ir prasmingų atradimų.
Nuotr. A. Tupikienės
Skip to content