Konkurso-parodos „Gyvos žemės mintys 2021“ uždarymas

Konkurso-parodos „Gyvos žemės mintys 2021“ uždarymas

2021 m. lapkričio 11 d. Mažeikių muziejuje vyko XIV Tarptautinės fotografijos konkurso-parodos „Gyvos žemės mintys 2021“ uždarymas. Mažeikių muziejaus direktorius padėkojo pagrindinei renginio rėmėjai Mažeikių rajono savivaldybei, be kurios renginys nebūtų įvykęs. Taip pat dėkojo konkurso rėmėjams už įsteigtus prizus .

Vertinimo komisijos pirmininkas, XIII Tarptautinės fotografijos parodos laureatas Edmundas Kolevaitis sakė žinąs, kiek čia įdėta darbo, ir nors komisijos nariai vertinę darbus atskirai, bet dėl daugumos jų nuomonės sutapusios. Komisijos nariai  fotografijas vertino per socialumo prizmę, per aktualijų kėlimą, per fotografijos profesionalumą, įtaigumą – per tai, kas verčia galvoti. Parodos prasmė – išlaikyti žemę gyvą.

Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius apgailestavo, kad tokia paroda vienintelė, nes fotografija yra įtaigi. Dėkojo fotografams, rodantiems, kad gyvename ne idealiojoje aplinkoje. Pagrindiniam parodos organizatoriui Jonui Strazdauskui meras įteikė dovaną.

Renginio metu buvo apdovanoti visi atvykę parodos-konkurso laureatai. Dėl žinomų priežasčių nemažai dalyvių negalėjo atvykti į renginį, bet visi prizai pasieks savo savininkus.

Nuotr. T. Balčiūnienės

Skip to content