Keramikos kūrinių paroda GAMTOS ŽENKLAI

Keramikos kūrinių paroda GAMTOS ŽENKLAI

2017 m. balandžio 27 d. 17.17 val. Mažeikių muziejuje (V.Burbos g. 9) vyks Giedrės Liaugaudės keramikos kūrinių parodos „Gamtos ženklai“ atidarymas. Kviečiame dalyvauti.

Paroda veiks iki gegužės 27 d.

Giedrė Liaugaudė apie save: „Aš, Giedrė Liaugaudė (mergautinė pavardė – Valkauskaitė) gimiau 1986 m. spalio 19 d. Mažeikių rajone Žiogaičių kaime. 2005 m. baigiau Mažeikių ,,Gabijos“ gimnaziją ir tais pačiais metais įstojau į Kauno miškų aplinkos inžinerijos kolegiją, kur pabaigusi įgijau žemėtvarkos inžinierės specialybę. Nors pagal šią žemišką specialybę niekada nedirbau, tačiau stiprus gamtos pajautimas, meilė gamtos spalvų įvairovei ir tekstūrai persmelkė visą mano vaikystę ir jaunystę.

2014 m. ruduo – tai tas ypatingas laikas, kai mano rankose atsidūrė molio gabalėlis, iš kurio ,,gimė“ pirmasis mano dubenėlis. Tas ypatingas dubenėlis ir buvo mano naujo gyvenimo, susijusio su keramika, pradžia. Nuo tada aš aiškiai suvokiau, kad visą savo gyvenimą noriu sieti tik su keramika, t. y. žemišku amatu. Aš siekiu per molį – plastiškiausią ir labiausiai fantazijai pasiduodančiai medžiagą – išlaisvinti savo kūrybines mintis ir idėjas.

Šiandien nutekėjusi į Mažeikių rajoną Urvikių kaimą, visa širdimi esu atsidavusi molio lipdymui ir glazūravimui. Ir taip, žinoma, mano kasdienybėje tarsi atsirado trečiasis mano vaikas – ,,GiLi keramika“. Kadangi aš esu grožio ir estetikos puoselėtoja gyvenime, tai kiekvienas mano dirbinys – kaip mažas meno kūrinėlis, kuris puošia įvairių žmonių namų interjerus, bei taip džiugina jų akis ir širdis. Savo kūryboje per spalvas, įdomesnes formas ir tekstūras siekiu atskleisti savo pasaulio grožio suvokimą.

Nuo 2016 m. pradžios dalyvauju įvairiose Lietuvos mugėse bei parodose.

2016 m. gruodžio 5 d. – sausio 6 d. Mažeikių muziejaus paroda ,,Šventinių idėjų mugė“.

2016 m. gruodžio 28 d. Mažeikių muziejaus paroda ,,Maži stebuklai“.

2017 m. vasario 17 d. Plungės kultūros centre vykstanti kūrybos paroda ,, Kandidatų į Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narius“.“

Skip to content