Šiandien, gegužės 21 d., Mažeikių muziejuje vyko trečioji „Pasikultūrink! Jaunimo savaitės“ diena – „Įkvepiančios istorijos su Mariumi Kazlausku“. Susitikimo metu Marius dalijosi savo įspūdinga kelione dviračiu aplink Europą, pasakojo apie patirtus iššūkius, netikėtus nuotykius, sutiktus žmones bei skirtingų šalių kultūras.Renginio dalyviai turėjo galimybę išgirsti įkvepiančias istorijas apie drąsą išeiti iš komforto zonos, siekti savo tikslų ir nebijoti naujų patirčių. Marius skatino jaunimą keliauti, pažinti pasaulį ir pasitikėti savo jėgomis.
Dėkojame Mariui Kazlauskui už motyvuojantį ir įkvepiantį susitikimą!
Taip pat dėkojame Mažeikių jaunimo reikalų tarybai ir Mažeikių „Interact“ klubui.
Pagrindinė projekto rėmėja – Mažeikių rajono savivaldybė. Taip pat dėkojame rėmėjams „Reklamos idėja“, „GiLi keramika“ ir „Patogus kūnas“.
Nuotr. T. Balčiūnienės