Globos bendrijos „Mažeikių Viltis“ paroda

Globos bendrijos „Mažeikių Viltis“ paroda

Nuo 2023 m. gruodžio 19 d. iki 2024 m. sausio 13 d. Mažeikių muziejuje eksponuojama sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Mažeikių Viltis“ paroda. Parodos pristatymas 2023 m. gruodžio 21 d. (ketvirtadienį) 11.30 val.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Mažeikių Viltis“ vienija sutrikusio intelekto asmenis ir jų šeimos narius, ruošia ir vykdo įvairius projektus, veiklas  padedančias gerinti jų gyvenimo kokybė ir reikiamų paslaugų prieinamumą:   teikia Socialinės reabilitacijos   neįgaliesiems bendruomenėje paslaugas, vykdo   Paramos šeimai centro programą,  teikia asmeninę pagalbą neįgaliesiems bei organizuoja transporto paslaugas. Vykdomos veiklos  finansuojamos iš valstybės ir Mažeikių rajono  savivaldybės biudžeto ir yra skirtos Mažeikių rajone gyvenantiems sutrikusio intelekto asmenims ir jų šeimos nariams (ne tik bendrijos nariams). Paslaugos neįgaliesiems  vykdant įvairius projektus teikiamos lanksčiai, skirtingu laiku ir dienomis,  tokiu būdu užtikrinant maksimalų reikiamų paslaugų prieinamumą  ir užimtumą sutrikusio intelekto  asmenims.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Mažeikių Viltis“    bendrijos turimose patalpose   teikia socialinės reabilitacijos paslaugas, kurių metu siekiama įgalinti asmenis su negalia, dalyvauti užimtumo veikloje. Užsiėmimų metu organizuojamos įvairios veiklos, kurių metu  ugdomi ir stiprinami neįgaliųjų gebėjimai didinantys užimtumo veiklų pasirinkimo galimybes, jų metu neįgalieji  mokosi kartu su kitais grupės dalyviais dainuoti, muzikuoti, gaminti rankdarbius ar užsiimti kita malonia veikla.  Viena iš labai mėgstamų   užimtumo  veiklų vykstančių kiekvieną antradienį yra dailės užsiėmimai, kurių metu sutrikusio intelekto asmenims  yra suteikiama galimybė piešti, tapyti ar kokia kita technika kurti.

Skip to content