„Muziejų naktis-2015“ Viekšnių I-osios vaistinės muziejuje

Gegužės 16 d. Viekšnių I-soios vaistinės muziejuje vyko  „Muziejų nakčiai – 2015″, skirtas renginys „Juozo Vaičkaus „Skrajonės” Viekšniuose“, kuriame buvo paminėta režisieriaus J.Vaičkaus 130 gimimo  bei pirmojo lietuviško vakaro Mažeikiuose 110-osios metinės.
Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus „Skrajojantis“  teatras, kuriam vadovauja Airida Lementauskienė, žiūrovams parodė kompoziciją „Svajonę turiu“ ir ištrauką iš Juozo Keturakio komedijos  „Amerika pirtyje”.
Viekšnių kutlrūos centro suaugusiųjų mėgėjų teatras (vadovė Birutė Švažienė) suvaidino ištrauką iš P.Petliuko pjesės „Neatmezgamasai mazgas”.
Vyr.muziejininkas Vytautas Ramanauskas šventės dalyviams pristatė  parodą apie   kraštietį režisierių Juozą Vaičkų.
Renginyje dalyvavo daugiau nei 50 lankytojų.

Nuotr. V.Balzerio